Dřevěné okno 68 + 46

Dřevěné okno 68 + 46

Hledáte řešení zachovávající původní vzhled oken nebo se chystáte rekonstruovat historickou budovu a chcete, aby vše vypadalo jako kdysi?

Pak je Dřevěné okna 68 + 46 stvořeno přímo pro vás. Kombinují totiž všechny výhody moderních oken při zachování autentického vzhledu. Vizuálně neruší a přitom dokonale izolují a odhlučňují.

Kvalita vyrobená na míru

Eurookna 68 + 46 vyrábíme ze smrku, dubu, nebo exotického dřeva meranti. Jde o špaletový typ okna, jež tvoří klasické dřevěné okno s jedním sklem na které systémově navazuje moderní eurookno s izolačním dvojsklem.

Kromě působivého vzhledu se tato dřevěná okna mohou pochlubit nízkým tepelným prostupem – 0,9 W/m2.K a výbornou zvukovou izolací 48 dB. Moderní eurookno je z třívrstvé lamely, klasické dřevěné okno s jedním sklem je z dvojvrstvé lamely. Okno je vždy s individuální stavební hloubkou a v mnoha barevných odstínech dle našeho vzorníku.

Neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře. Rádi vám ihned zpracujeme cenovou nabídku šitou na míru vašim požadavkům. Ptáte se, jaké mají dřevěná okna ceny a kolik stojí dřevěné okno? Odpověď není tak jednoznačná, jelikož každé okno vyrábíme na zakázku podle vašich požadavků a stavebních možností. Zašlete nám poptávku a my vám bezplatně vytvoříme kalkulaci.

Specifikace:

Tepelný prostup Uw 0,9 W/m2.K
Materiál (provedení) Čtyřvrstvá / dvojvrstvá lamela
Materiál smrk ano
Materiál meranti ano
Materiál dub ano
Stavební hloubka individuální
Počet těsnění 3
Kování SIEGENIA AUBI TITAN AF
Zvuková izolace Až 48 dB
Rámová okapnice ano
Křídlová okapnice ano
Využití  
Rodinné domy ano
Rodinné domy (pasiv) ne
Bytové domy ano
Průmyslové objekty ano
   
Prohlédnout prospekt PDF
Prohlédnout certifikáty PDF
Chci se zeptat DOTAZ
SVT kódy  

NABÍZÍME

NEPŘEHLÉDNĚTE

KONTAKTY

ROKA centrum s. r. o. - Praha
Ve Žlíbku 187/14 (křižovatka Náchodská)
193 00, Praha 9 - Horní Počernice
Tel.: +420 739 478 121, 733 130 561
E-mail:praha@rokacentrum.cz
www.rokacentrum.cz