Plastové okno EKOLINE

Ekoline

Systém s šířkou 70 mm, se středovým těsněním a pětikomorovým profilem. Systém Ideal 5000 tvoří profily, které už dnes splňují požadavky, které budou na okna kladeny v budoucnosti. Spojují v sobě nejmodernější technologii a maximální pohodlí.

Robustní konstrukce profilů o šířce 70 mm a velké komory pro ocelovou výztuž zaručují optimální statické parametry a umožňují výrobu oken velkých rozměrů. Pětikomorová konstrukce naopak zajišťuje vysoké tepelně izolační vlastnosti a neprůzvučnost. Jedná se o profily se středovým těsněním, u nichž byla třetím těsněním oddělena tzv. suchá komora, ve které pracuje kování. To má vliv na dlouhou životnost kování.

Specifikace:

  • Pětikomorová konstrukce a stavební hloubka 70 mm zajišťují optimální tepelně izolační vlastnosti a neprůzvučnost (1,2 W/m2K podle DIN 52619)
  • Konstrukce se středovým těsněním obsahuje tzv. "suchou komoru", ve které pracuje kování.
  • Posun osy kovací drážky od hrany rámu o 13 mm umožňuje použít širší protiplechy, a tím zvyšuje odolnost okna proti vloupání.
  • Zaoblené tvary propůjčují oknům moderní a harmonický vzhled.
  • Neviditelné zasklívací těsnění značně zvyšuje estetický vzhled okna.
  • Patnáctistupňové skosení hrany rámu a křídla zajišťuje optimální stékání vody,

Eiche naturMahagoniMooreicheOregon IIIGoldene eicheNussbaumWalnuss terraWalnuss amarettoDunkelgrunDunkelrotPalisanderGrauAnthracitWeiss strukturiertCremeweissBirkeAnthrazit grau sandstrukturGrau sandstrukturBasaltgrau sandstrukturAluminiem geburstetesŠedý achát (RAL 7039)Sivý gris quarz (AP 99)Winchester (AP 95)Oak speciálni (AP 01)


NABÍZÍME

NEPŘEHLÉDNĚTE

KONTAKTY

ROKA centrum s. r. o. - Praha
Ve Žlíbku 187/14 (křižovatka Náchodská)
193 00, Praha 9 - Horní Počernice
Tel.: +420 739 478 121, 733 130 561
E-mail:praha@rokacentrum.cz
www.rokacentrum.cz