Prodej a montáž plastových, dřevěných, hliníkových oken a dveří, interiérových dveří SAPELI a CAG, vinylových, dřevěných, laminátových a PVC podlah

Naše reference:

Plastová okna

Výběr referencí plastových oken

Podlahy

Výběr realizací dodávky a pokládky podlahových krytin.

Interierové dveře

Výběr realizací dodávky a montáží interiérových dveří.

Garážová vrata

Výběr realizací dodávky a montáže garážových vrat.

Velký výběr

Dodáváme tyto značky:
TROCAL
ALUPLAST
DECEUNICK
SAPELI
CAG
LIVYN
QUICK STEP
IVC GROUP
BALTERIO
EURO FLOOR FOREVER
FLOOR FOREVER
BOEN
THERMOFIX
FATRACLICK

NABÍZÍME

NEPŘEHLÉDNĚTE

KONTAKTY

ROKA centrum s. r. o. - Praha
Ve Žlíbku 187/14 (křižovatka Náchodská)
193 00, Praha 9 - Horní Počernice
Tel.: +420 739 478 121, 733 130 561
E-mail:praha@rokacentrum.cz
www.rokacentrum.cz

Společnost Roka, plastová a dřevěná okna, podlahy

Společnost ROKA je rodinná firma, specializující se na výrobu, dodávku a montáž plastových i jiných oken a dveří. Moderní výrobní technologie jí umožňuje nabízet tyto výrobky v mnoha tvarech a barvách. K výrobě se používá kvalitní pětikomorový, šestikomorový a osmikomorový profil německé výroby. Zákazníkům je poskytován veškerý servis, záruční i pozáruční opravy.

Pestrá nabídka oken

V nabídce společnosti Roka je možno nalézt plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna. Veškerý sortiment se vyznačuje značnou spolehlivostí a funkčností. Nově se nabízí též okna dřevo-hliník, které mají z obou profilů oken to nejlepší. Krom oken jsou v nabídce i plovoucí, dřevěné či vinylové podlahy.

Dřevěná okna

Dřevěná okna mají vysoký tepelný odpor a výrazně snižují hlučnost venkovního prostředí. Dobře se hodí pro rodinné domy a chalupy, stejně jako do bytů. Kvalitní dřevěná okna už svým vzhledem dokáží navodit příjemnou, útulnou a hřejivou atmosféru. Dřevěná okna typu eurookna jsou oblíbená pro svou kvalitu, energetickou úsporu a také luxusní vzhled a dlouholetou záruku. V nabídce jsou kvalitní eurookna, vyrobená ze dřeva nebo kombinací dřeva a hliníku.

Plastová okna

Plastová okna naleznou pro svoji univerzálnost využití v jakékoliv stavbě. Je možno vyhotovit i nestandardní rozměry oken, s různými profily či barevným provedením. Při výběru plastových oken se nabízí i imitace dřeva a dalších materiálů s uchováním vlastností plastových oken.

Interiérové dveře

Interiérové dveře patří k základnímu vybavení každé domácnosti, dodávají potřebný pocit soukromí, chrání před průvanem, zamezují hluku a také dokreslují interiér jako celek. Při výběru interiérových dveří je třeba pečlivě zvážit všechny náležitosti, výhody i nevýhody. Správně vybrané interiérové dveře dodávají domácnosti patřičný vzhled a výraz.

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy dobře komunikují krásu, praktičnost a nadčasovost přírodního dřeva, nabízejí se ve velkém výběru dřevin s rozdílnými vlastnostmi a patří k nejprodávanějším podlahovinám. Dřevěné podlahy jsou již z výroby opatřeny povrchovou úpravou, takže vlastní pokládka je jednoduchá a rychlá a po podlaze je možno ihned chodit.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy napodobují různé vzory dřeva, kamene, dlaždic, skleněných dlaždic a korku, převážně k nerozeznání od originálního materiálu. To umožňuje technologie 3D, která vlivem dvousměrné reliéfní ražby dodá výrobku plastický vjem. Vinylové podlahy se snadno pokládají a mají vysoký stupeň zátěže, jsou odolné proti pádu předmětů a protiskluzné. Životnost vinylových podlah je 30 až 50 let. Hodí se do domácností a do prostor se zvýšenou vlhkostí, protože vlhko jim nevadí. A rovněž tak se mohou dobře uplatit i ve veřejných prostorách jako jsou banky, nemocnice či hotely.

Plovoucí podlahy

Laminátové podlahy napodobují tradiční vzhled dřevěné podlahy, snadno se instalují a jsou trvale odolné. Od dřevených podlah jsou na první pohled k nerozeznání. Laminátové plovoucí podlahy jsou nabízeny v široké paletě vzorů a dezénů, je možné zakoupit i plovoucí podlahy s dekorem dlažby nebo keramiky. Hlavní výhodou laminátových plovoucích podlah je jejich snadná instalace, údržba i cena.